Gizlilik & Güvenlik

 

 

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi www.bluesyatmarket.com çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir.

İşlemleriniz sırasında www.bluesyatmarket.com’da kredi kartı numaranız personelce bilinmemekte ve kart bilgileriniz sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kredi Kartı Güvenliği
Sitemizde kredi kartı ile alışveriş yapılabilmektedir. www.bluesyatmarket.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez.

Kredi Kartı Ödemeleri
Sitemizde kredi kartı ile alışverişlierinizde sadece 3D Secure işlem yapılabilmektedir. Kullanıcının kişisel olarak belirlediği şifrenin kendisi tarafından girilmesini zorunlu kılan 3D Güvenlik sistemi sayesinde kartın başkası tarafından kullanımı engellenmektedir.

Veri Güvenliği
www.bluesyatmarket.com sizlere internet üzerinden güvenli ve rahat alışveriş ortamı sağlamaya çalışmatadır. Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. www. bluesyatmarket.com kullanıcılardan derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
www.bluesyatmarket.com verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı
www.bluesyatmarket.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri www.bluesyatmarket.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.