Tekneniz için aradığınız herşey
(0252) 645 17 41

Tüketici Hakları

1. 18 yaşından küçükler www. bluesyatmarket.com 'dan alışveriş yapamaz.

2. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 7 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.

3. www. bluesyatmarket.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.

4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www. bluesyatmarket.com sorumlu değildir.

5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.

6. Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda shop@bluesyachting.com'a yazarak durumu www. bluesyatmarket.com'a bildirebilirsiniz.

7. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum shop@bluesyachting.com'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www. bluesyatmarket.com sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.

İnternet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.

www. bluesyatmarket.com, güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.

www. bluesyatmarket.com 'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

Sitemizde yapacağınız işlemler SET gerekliliklerine uygun olarak 128 Bit SSL şifrelemesiyle güvencededir.

© 2013 Blues Yachting
Blues Yatçılık - İnönü Bulvarı No: 50 48310 Göcek - Fethiye / MUĞLA
Telefon : 0252 645 17 41   |    Faks : 0252 645 10 81
info@bluesyatmarket.com